Ankara Kuşu Bülbül Gibi Ötmüş

FETÖ’nün sosyal medya yapılanmasına yönelik gerçekleştirilen operasyonda, sosyal medyadaki "Ankara Kuşu" hesabını yönettiği tespit edilen Oktay Yaşar gözaltına alındı. Cem Küçük, Yaşar'ın gözaltında ağladığını ve itiraflarda bulunduğunu ileri sürdü.
Bu haber 2020-04-04 03:02:17 eklenmiş ve 105 kez görüntülenmiştir.

Attığı tweetlerle dikkatleri üzerine çeken ve birçok tartışmaya zemin hazırlayan Ankara Kuşu twitter hesabının yöneticisi gözaltına alındı. Bunun FETÖ'cülerin yönettiği bir hesap olduğunu söyleyen Cem Küçük, gözaltına alınan kişinin de polisleri karşısında görünce ağladığını ve her şeyi tek tek anlattığını iddia etti. Muhalif isimlerinden bundan medet umduğunu belirten Küçük, "Ankara Kuşu denilen aptal iletişimde olduğu herkesin adını vermiş ve bülbül gibi ötmüş." diye yazdı.

 

İşte Küçük'ün bugünkü yazısından "Muhaliflerin Fuat Avni'den sonra Ankara Kuşu'yla imtihanı" başlıklı o bölüm:

 

17-25 Aralık'ın en hararetli günleriydi. FETÖ'cüler kılıktan kılığa giriyorlardı. Her gün farklı hesaplardan seçilmiş meşru hükümeti devirmek için var güçleriyle saldırıyorlardı.

Muhaliflerin de ondan kalır yanları yoktu. O zamanlar Fuat Avni diye bir FETÖ hesabı türemişti. Kendi militanlarını canlı tutmak için her gün twit atardı. "Ensenizdeyim", "Yakında göreceksiniz", "Bahar geliyor" türü mesajlar atardı. Attığı twitler binlerce kez paylaşılıyordu. Muhalifler de bunlara kanıyor, hükümet gidici diye düşünüyorlardı.

İşler istedikleri gibi gitmedi ve FETÖ 15 Temmuz'dan sonra tarihin çöplüğüne gitti. Fuat Avni mazide bir virüs olarak yerini aldı. Gel zaman git zaman devreye Ankara Kuşu diye bir başka hesap girdi. Kendine gizem katan Ankara Kuşu FETÖ'cülerin yönettiği bir hesap. Hükümete yakın kim varsa, bakan, milletvekili, belediye başkanı herkese iftira atmasıyla meşhur bu hesabı yöneten Oktay Yaşar gözaltına alındı.

Öğrendiğime göre Oktay Yaşar Emniyet'te ağlamış. Polisleri karşısında görünce tir tir titremiş. Twitterdan yaptığı delikanlılıkları adli makamların karşısında yapamamış. Yaptığı pislikleri tek tek anlatmış. Soruşturma genişleyince birkaç isme daha gidilecek. Bir de Ankara Kuşu denilen aptal iletişimde olduğu herkesin adını vermiş ve bülbül gibi ötmüş.

Zavallı muhalifler bundan bile medet ummuşlardı. Paylaştığı yalan bilgileri birbirleriyle paylaşıp mutlu oluyorlardı. Hükümet galiba gidiyor diye avunuyorlardı. Bakalım muhalifleri kekleyecek sıradaki FETÖ'cü hesap hangisi olacak? Siz bir şey diyeyim: Kendi adıyla değil de fake hesapların arkasından yazan kimseye güvenmeyin. Cesur olsalar kendi isimleriyle yazarlar.

 

 

 

medyaspot

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DİĞER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Puan Durumu

Sağlık Haber Portalı
© Copyright 2020 saglikhaberportali. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.

Mobil Ödeme Bahis 2020 - hd film izle - hd dizi izle
RESMİ SAĞLIK KURUMLARI
Sağlıkta Buluşma Noktası
MHRS
Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı
personel.saglik.gov.tr
E-sağlık
Aile Hekimliği
DEVLET KURUMLARI
Cumhurbaşkanlığı
Başbakanlık
TBMM
Adalet Bakanlığı
E-Devlet
Anayasa Mahkemesi
GAZETELER
Hürriyet Gazetesi
Sabah Gazetesi
Milliyet Gazetesi
Cumhuriyet Gazetesi
FAYDALI LİNKLER
Mecburi Hizmet
Avrupa Gazeteciler Derneği
Uz.Dr.Erdinç Nayır
Medimagazin
drtus.com
SGK Provizyon Sorgulama
E-Bordro
Aile Hekimliği Personeli Maaş Bordrosu
Türk Tabipler Birliği
Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu(AHEF)
Asistan Hekim
Türkiye Hematoloji Derneği
EĞİTİM
ÖSYM
Uzaktan Eğitim
Uluslararası Hoca Ahmet Yesevi Türk-Kazak Üniversitesi
AÖF
Eğitim Portalı
MEVZUAT
E-Mevzuat
Resmi Gazete
Sağlık Mevzuatı
SAĞLIK ÇALIŞANLARI SENDİKALARI
Sağlık Sen
Türk Sağlık Sen
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası-SES
Free Global Counter